WhatsApp
Hemen Ara

RFID Spor Salonu (TRACKGYM) Yönetimi

RFID teknolojisinin spor salonlarına taşınması üyelerin performansını büyük ölçüde arttırmakla beraber salon sahibi için ise üyelerin takibinin gerçekleştirilmesi ve üyelerin ilerlemelerini kayıt altına alınması ile ilerlemenin az olduğu durumlarda bunun takibini gerçekleştirebilir, gerekirse antrenör değişikliği veya ekipman değişikliği gibi çözüm önerilerini değerlendirebilir.

Eğitmenler tarafından hazırlanan üyeye özel program sisteme kaydedilir. Böylelikle eğitmenler sistem üzerinden program üzerinde değişiklik yapabilir, bu değişiklikleri üyelerinde görmesini sağlayabilir böylelikle kağıt, kalem, program unutma gibi sorunlar ortadan kalkmış olur. Eğitmenler üyelerin performans takibini yapabildiği gibi beslenme programı takibini de sistem üzerinden yapabilir, gerektiği yerde müdahalede bulunabilir. Böylelikle performans artışı kaçınılmaz olur.

RFID Spor Salonu Sistem Bileşenleri

 • RFID Bileklik

  Üyeler tarafından takılan ve isteğe bağlı olarak giriş-çıkış kontrolü, ödeme gerçekleştirme aracı, üyelerin spor aletlerini tanıması amacıyla kullanılan donanımdır.

 • Terminaller

  Terminaller kullanılarak spor salonu içerisindeki üyelerin performans takibi yapılabilir. Terminale entegre edilecek kardio bant algılayıcı ile üyelerin kalp ritmi takibine kadar takibi gerçekleştirilebilir.

 • Kiosklar

  Kondisyon aletlarinden bağımsız olarak çalışan kiosklar üyelere programlarını inceleme, takım sporlarına katılımlarını, serbest ağırlık çalışmalarını ve koşu yüzme gibi diğer çalışmalarını kaydetme imkanı sağlar.

 • Akıllı Kartlar

  Üyelerin ağırlık ve ölçüleri gibi verileri bileklik vasıtası ile veri tabanına kayıt altına alınmasını sağlar.

 • Cloud Sunucu

  Üyelerin ağırlık ve ölçüleri gibi verileri bileklik vasıtası ile veri tabanına kayıt altına alınmasını sağlar.

 • Reklam ve İçerik Alt Yapısı

  Reklam yönetim yazılımı ile tüm spor salonlarınızda tek merkezden reklam planlamasını yapabilirsiniz.

RFID Sisteminin Sağladığı Kolaylıklar

Üyeler egzersiz programlarını takip etmek için kağıt kalem taşımaktan kurtulurlar. Evlerine döndüklerinde yaptıkları çalışmaları bilgisayarlarından yada mobil cihazlardan izleyebilir, tesis dışında yaptıkları aktiviteleri kaydedebilirler. Danışmanları ile haberleşebilir ve sorularına hızla yanıt alırlar. Akıllı egzersiz deneyimini yaşayan üyelerin kulüple ve sporla olan bağı güçlenir, tesisi diğer kişilere tavsiye etme oranı artar.

Fitness Danışmanları, üyeler için program oluştururken varsa eski program ve üye performasını inceleyerek üye için en uygun programı belirler. Program ve kayıtlar bilgisayarda tutulduğu için üye program kartlarını aramak için zaman kaybetmez.

Otomatik raporlar sayesinde katılımı düşen üyelere ulaşıp motivasyonlarını artırabilirler. Üyelerin eğilimlerine göre yeni aktiviteler geliştirebilirler. Beslenme Danışmanları, üyelerin egzersiz bilgilerine ulaşabilir ve kilo değişimlerini izleyebilirler. Diyet önerileri hazırlarken üyelerin kalori tüketimlerini baz alarak en uygun diyetleri oluşturabilirler.

Yöneticiler; üyeler, personel ve ekipmanların kullanımı hakkında detaylı istatistikler ulaşabilirler. Bu bilgilerden stratejilerini belirlerken ve önemli kararlar alırken faydalanabilirler.

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz..!

Deneyimli proje yöneticilerimiz ve satış mühendislerimiz sizelere destek olmak için hazır.