WhatsApp
Hemen Ara

Hakkımızda

takipsan

Takipsan, RFID Teknolojisi ile Perakende, Depo Lojistik Uygulamaları ve Endüstriyel Otomasyon alanlarında hizmet vermek amacıyla 2011 yılında İzmir’de kurulmuştur. Tecrübeli mühendis kadrosu ile müşterilerine yaratıcı çözümler sunmayı hedefleyen Takipsan, faaliyetlerine İzmir Fabrika ve İzmir Bilimpark Teknopark çatısı altında yürütmektedir.

Dijital evrimleşme süreçlerini hızla ve başarı ile tamamlayan Takipsan ekosisteme yenilikçi çözümler sunar. Dünya standartlarındaki çözümleri ile bir çok sektörde aktif halde çalışırken, yaptığı ARGE çalışmaları ile keşfedilmemiş olanı bulmayı hedefler.

Yerel projeler ve bayi ağı İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’ndeki Satış ve Pazarlama Ofisinden yürütülmektedir. Takipsan’ın Bangladeş ve Güneydoğu Asya hazır giyim üreticilerine hizmet vermek üzere Dakka’da bir satış ve bakım ofisi bulunmaktadır.

Takipsan olarak; sürdürülebilir teknoloji ve gelecek teknolojisini birleştiren bir hizmet sunuyoruz. RFID ile şuan bir çok sektöre bu çözümler sayesinde yenilikçi bir bakış açısı geliştirdik.

Bize Ulaşın!

Projelerinizle ilgili tüm sorularınız için uzman proje mühendislerimize danışabilirsiniz.

Yoğun iş yapan her sanayiciye tavsiye ederim. Takipsan Türkiye’nin firması ve Takipsan ile işbirliği yaptığım için mutluyum…

Cemalettin SARAR
Inc. CEO,, SARAR

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz..!

Deneyimli proje yöneticilerimiz ve satış mühendislerimiz sizelere destek olmak için hazır.