Biz Kimiz?

takipsanSeçkin mühendis kadrosu ile müşterilerine yaratıcı çözümler sunmayı hedefleyen Takipsan, faaliyetlerini Dokuz Eylül Üniversitesi Teknopark çatısı altında Üniversiteler ve Akademisyenlerle iş birliği içerisinde yürütmektedir. Almanya, Fransa, Hollanda ve Çin’de bulunan partnerleri ile geliştirilen cihazların yanında, üstün özellikli anten ve devre kartları tasarımı da yapan Takipsan, müşterilerine geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermektedir.

Üretim ve Lojistik süreçlerinde yüksek performanslı endüstriyel cihazlar geliştiren Takipsan, alanında devrim niteliğinde olan gizlenebilir RFID güvenlik antenleri, stok takip cihazları ve mobil satış uygulamaları ile perakende sektöründe tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek ürünler sunmaktadır. RFID teknolojisinin anahtarı olarak nitelendirebileceğimiz RFID etiketler için; en doğru ürün, en doğru hizmet, en doğru maliyet ilkesiyle dünyanın önde gelen üreticileri ile kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda ürün geliştirmekte ve tedariğini sağlamaktadır. 2016 yılında İstanbul Ofisi ile faaliyetlerine hız kazandıran Takipsan, adından söz ettirecek projeler geliştirmeye devam etmektedir.

Takipsan, RFID Teknolojisi temelinde IOT, Perakende Mağazacılık Uygulamaları ve Endüstriyel Otomasyon alanlarında hizmet vermek amacıyla 2011 yılında İzmir’de kurulmuştur.

Avantajlarımız

  • Tüm ürünlerimizi dünyanın her yerine kısa sürede ulaştırıyoruz.

  • Sizin için en doğru ürünler ile çözüme ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz.

  • Ürünlerimizde her zaman son teknolojiyi takip ederek, en güncel halde size sunmaktayız.

  • İş dünyasında size destek vererek yüksekleri hedefliyoruz.

  • Alanında uzman mühendis kadrosu ile her an desteğe hazırız.

  • Globallik-Yıllardır Dünya’nın bir çok noktasına en güncel teknolojimizi sunmaktayız.

Takipsan RFID

Bize Ulaşın!

Projelerinizle ilgili tüm sorularınız için uzman proje mühendislerimize danışabilirsiniz.

Yoğun iş yapan her sanayiciye tavsiye ederim. Takipsan Türkiye’nin firması ve Takipsan ile işbirliği yaptığım için mutluyum…

Cemalettin SARAR
Inc. CEO,, SARAR

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz..!

Deneyimli proje yöneticilerimiz ve satış mühendislerimiz sizelere destek olmak için hazır.