RFID Demirbaş Yönetim Sistemi

RFID Demirbaş Takip Projesi ile demirbaş yönetimi ve takibi yapılabilmektedir. RFID mobil okuyucu sayesinde tüm demirbaşların sayım operasyonları hızlı ve hatasız olarak yapılabilmektedir. RFID mobil okuyucu sayesinde demirbaşların arama ve bulma operasyonları da sağlanabilmektedir. Sayım ve arama bulma operasyonlarının yanı sıra demirbaşların kalibrasyon, servis, garanti süreleri gibi bilgiler de takip edilebilmektedir.

Kişiye göre, konuma göre, binaya veya odaya göre zimmet envanteri oluşturabilir, zimmetli olunan lokasyonda sayılamayan demirbaşlar yazılım üzerinde farklı renk tonlarıyla işaretlenir. Yazılım üzerinde sayım yetkilisi, tanımlama yetkilisi ve admin olmak üzere 3 farklı yetkilendirme çeşidi bulunmaktadır. Cloud server sayesinde istenilen bilgilere internet üzerinden yer ve zaman gözetmeksizin ulaşabilme imkanı sağlanmaktadır. Raporlama sistemi ile geriye donuk demirbaş, personel veya zaman bazlı istatiksel bilgiler oluşturulmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için sunum dosyasını inceleyin..!

Proje Amacı:

Tesise ait olan demirbaşların hangi odalarda bulunduğu, hangi personele zimmetli olduğu vb. raporlamaların yanı sıra hızlı ve doğru sayım ve anlık takiplerinin yapılmasıdır.

  • Demirbaşların kayıp / çalıntı / eksik durumlarının anlık takibi,
  • Demirbaş envanter kayır doğruluğunda artış,
  • Envanter kontrol sayım sürelerini azaltma ve personel kaynaklı yanlış sayım hatalarının önüne geçilmesi amaçlanmaktadır.
Bize Ulaşın?

Projelerinizle ilgili tüm sorularınız için uzman proje mühendislerimize danışabilirsiniz.

Yoğun iş yapan her sanayiciye tavsiye ederim. Takipsan Türkiye’nin firması ve Takipsan ile işbirliği yaptığım için mutluyum…

Cemalettin SARAR
Inc. CEO,, SARAR

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz..!