RFID Lojistik Yönetimi

Lojistik yönetiminde, doğru ürünün doğru zamanda doğru lokasyona ulaştırılabilmesi hayati önem taşımaktadır. Takipsan RFID teknolojisinin yardımıyla, firmaların lojistik faaliyetlerinde doğru sevkiyat, doğru lokasyon ve doğru raporlama çözümleri sunmaktadır.

Yerli üretim olan donanımları ve yazılımları ile Takipsan, hatalı sevkiyatların önüne geçmekte, doğru adetli ürünlerin doğru depo ve merkezlere gönderimini sağlamakta, doğru raporlama ile yöneticiler için stratejik karar alımında ve tedarik zincirinin yönetiminde destek sağlamaktadır.

Sevkiyat noktalarında otomasyona geçilmesi sayesinde, çok kıymetli olan zaman ve işgücünden tasarruf edilmesi ile buradan tasarruf edilen enerji, fabrikanın farklı noktalarında daha etkili olarak kullanılmaktadır.

RFID çipli etiketler ile eşsiz olarak kimliklendirilmiş nesnelerin takibinde detaylı raporlar sunan Takipsan, bir firmanın birden çok farklı yükleme merkezindeki sevkiyatlarını gerçek zamanlı olarak takip etmeyi mümkün kılmaktadır. Firmanın bütün sevkiyatları; gönderilecek adetler, termin tarihleri ve hatta geçmiş sevkiyatlar da dahil bir çok bilgi, bir web sayfası ve ya bir mobil uygulama ile dünyanın her yerinden gerçek zamanlı olarak kolayca takip edilebilmektedir.

Türkiye’de 150’den fazla fabrika ve lojistik merkezinde çözümleri çalışmakta olan Takipsan, bu bilgi birikimini ve tecrübesini dünyaya yaymayı ve dünyanın en büyük perakende şirketleri ve lojistik şirketleri ile çalışmayı kendine misyon edinmiştir.

Bize Ulaşın?

Projelerinizle ilgili tüm sorularınız için uzman proje mühendislerimize danışabilirsiniz.

Yoğun iş yapan her sanayiciye tavsiye ederim. Takipsan Türkiye’nin firması ve Takipsan ile işbirliği yaptığım için mutluyum…

Cemalettin SARAR
Inc. CEO,, SARAR

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz..!