RFID Spor Salonu (TRACKGYM) Yönetimi

Sistem Bileşenleri

 • RFID Bileklik

  Üyeler tarafından takılan bileklikler kondisyon aletlerinin üyeleri tanıması için kullanılır. Spor aktivitelerinin dışında giriş-çıkış kontrolü amacıyla yada otomatlarda ödeme aracı olarak kullanılabilir. Bilekliğini unutan üyelerimize resepsiyonda günlük bileklik verilerek antrenmanlarının kesintiye uğraması engellenebilir.

 • Terminaller

  Tüm terminaller RFID okuyucuya, renkli dokunmatik ekrana ve kablosuz bağlantı yeteneklerine sahiptir. Extra olarak terminal üzerine entegre edilen kardio bant algılayıcı ile üyelerin kalp ritmi uzaktan algılanabilir.
  Kablolu ağırlık düzeneğine sahip ekipmanlara bağlanan algılayıcılardan veri alan terminaller aynı zamanda dijital bilgi aktaran cihazlardan da veri alırlar.

 • Kiosklar

  Kondisyon aletlarinden bağımsız olarak çalışan kiosklar üyelere programlarını inceleme, takım sporlarına katılımlarını, serbest ağırlık çalışmalarını ve koşu yüzme gibi diğer çalışmalarını kaydetme imkanı sağlar.

 • Akıllı Kartlar

  Üyelerim ağırlıklarını bileklikleri vasıtası ile veri tabanına kaydetmelerini sağlar.

 • Cloud Sunucu

  Sistemin kalbi, bulut teknolojisi sunucu yapısı ile hızlı ve güvenli serverlarda barındırılır ve profesyoneller tarafından yönetilirler. Sizin sunucu için donanım ve yazılım sorunları ile ilgilenmeniz gerekmez.

 • Reklam ve İçerik Alt Yapısı

  Tüm kondisyon aletlerinde, kullanım dışında reklam gösterimi yapılabilir. Reklam yayını ile ciddi bir bütçe sağlanabilir. Reklam yönetim yazılımı sayesinde merkezi olarak tüm spor tesislerimizde reklam planlaması yapılabilir. Ekranlarımızda inter aktif içerikler (habeler, hava durumu, döviz kuru bilgileri v.b.) bir çok içerik yayınlanabilir. Üyelerimizin email v.b. izin verilen boyutta bazı içeriklere ulaşmaları sağlanabilir.

Sistemin Sağladığı Kolaylıklar

Üyeler egzersiz programlarını takip etmek için kağıt kalem taşımaktan kurtulurlar. Evlerine döndüklerinde yaptıkları çalışmaları bilgisayarlarından yada mobil cihazlardan izleyebilir, tesis dışında yaptıkları aktiviteleri kaydedebilirler. Danışmanları ile haberleşebilir ve sorularına hızla yanıt alırlar. Akıllı egzersiz deneyimini yaşayan üyelerin kulüple ve sporla olan bağı güçlenir, tesisi diğer kişilere tavsiye etme oranı artar.

Fitness Danışmanları, üyeler için program oluştururken varsa eski program ve üye performasını inceleyerek üye için en uygun programı belirler. Program ve kayıtlar bilgisayarda tutulduğu için üye program kartlarını aramak için zaman kaybetmez.

Otomatik raporlar sayesinde katılımı düşen üyelere ulaşıp motivasyonlarını artırabilirler. Üyelerin eğilimlerine göre yeni aktiviteler geliştirebilirler. Beslenme Danışmanları, üyelerin egzersiz bilgilerine ulaşabilir ve kilo değişimlerini izleyebilirler. Diyet önerileri hazırlarken üyelerin kalori tüketimlerini baz alarak en uygun diyetleri oluşturabilirler.

Yöneticiler; üyeler, personel ve ekipmanların kullanımı hakkında detaylı istatistikler ulaşabilirler. Bu bilgilerden stratejilerini belirlerken ve önemli kararlar alırken faydalanabilirler.

Bize Ulaşın?

Projelerinizle ilgili tüm sorularınız için uzman proje mühendislerimize danışabilirsiniz.

Yoğun iş yapan her sanayiciye tavsiye ederim. Takipsan Türkiye’nin firması ve Takipsan ile işbirliği yaptığım için mutluyum…

Cemalettin SARAR
Inc. CEO,, SARAR

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz..!