RFID Tekstil Numune Takibi

Takipsan’ın numunelerini takip etmek isteyen tekstil firmalarına özel olarak geliştirdiği Numune Takip çözümleri, kullanıcılarına numunelerinin fiziki olarak ve gerçek zamanlı takip fırsatı sunmaktadır.

Tedariği Takipsan tarafından sağlanan RFID etiketlerin ve RFID el terminallerinin kullanıldığı numune takip projesinde, kullanılan masaüstü ve mobil yazılımlar Takipsan tarafından geliştirilmektedir.

RFID etiketlerin üzerine yerleştirilen numuneler arşivleme sürecinden sunum yapılan müşteriye teslimine kadar fiziki olarak takip altına alınır. Müşterinin beğenisini kazanan ya da müşteriden geri dönen ürünlerin sınıflandırılıp sistemde kayıt altına alınmasını sağlayan sistem; hangi tasarımcının ne kadar ürün ortaya çıkardığı ve bu ürünlerinin ne kadar beğeni topladığına dair dataları da ortaya koyabilmektedir. Hangi temsilcinin ne kadar ürünü satışa çevirebildiğini ve ihtiyaç duyulan diğer performans datalarını analiz etme fırsatı veren uygulama, firmalar arasında en çok satışın yapıldığı gibi diğer ihtiyaç duyulan raporların oluşturulması konusunda da kullanıcıya hizmet verebilmektir.
Uygulama, günümüzde numunelerin üretim faaliyetlerinin yüksek olması sebebiyle hangi numunenin fiziki olarak nerede bulunduğunu belirleyerek numunenin kaybolmasını önlediği gibi maliyetleri de minimize etme fırsatı sunmaktadır.
Numune takibi web üzerinden Takipsan’nın geliştirdiği yazılımlarla yapılabildiği gibi numuneyi taşıyan kullanıcının ihtiyacına göre yine Takipsan’ın geliştirdiği IOS ya da Android uygulamalarıyla mobil platformlar üzerinden de yapılmaktadır.

Bize Ulaşın?

Projelerinizle ilgili tüm sorularınız için uzman proje mühendislerimize danışabilirsiniz.

Yoğun iş yapan her sanayiciye tavsiye ederim. Takipsan Türkiye’nin firması ve Takipsan ile işbirliği yaptığım için mutluyum…

Cemalettin SARAR
Inc. CEO,, SARAR

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz..!